alt

Zgodnie z Regulaminem przyznawania i przekazywania stypendium dla Uczniów w projekcie pn. „Podniesienie kompetencji kluczowych uczniów i nauczycieli szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu Nowego Sącza” , proszę stypendystów - rodziców, o złożenie do 31 stycznia 2019 r. sprawozdania okresowego (zał.8 został przesłany na skrzynkę mailową rodzicom stypendystów) z realizacji zadań zawartych w INDYWIDUALNYM PLANIE ROZWOJU EDUKACYJNEGO UCZNIA.

alt

Szkona Komisja Rekrutacyjna projektu pn. "Podniesienie kompetencji kluczowych uczniów i nauczycieli szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu Nowego Sącza”, powołana przez  Dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi w Nowym Sączu, dnia 29 listopada 2018,  zakwalifikowała 36 uczniów do wsparcia finansowego w postaci stypendium.

alt

Szkolna Komisja Rekrutacyjna działająca w ramach projektu pn. „Podniesienie kompetencji kluczowych uczniów i nauczycieli szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu Nowego Sącza”, który realizowany jest w Szkole Podstawowej Nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi w Nowym Sączu po analizie zebranych dokumentów zgodnie z regulaminem zakwalifikowała 36 uczniów do 2 etapu rekrutacji.

Szanowni Państwo,

W nawiązaniu do dotychczasowych spotkań dotyczących udzielania pomocy stypendialnej, w ramach projektu pn. „Podniesienie kompetencji kluczowych uczniów i nauczycieli szkół podstawowych i gimnazjalnych z trenu Nowego Sącza”, w załączeniu przesyłam:

1.       Odpowiedzi na zadawane przez Państwa pytania.

2.       Przykładowo wypełniony Indywidualny Plan Rozwoju Edukacyjnego Ucznia (IPREU).

poprzednia 1 2 3 4 następna