Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu - Wydarzenia szkolne
Mikołajkowy zawrót głowy w 2 a.
     

W prezencie od Mikołaja otrzymaliśmy bilet do kina Helios na film Kraina Lodu 2. Dziękujemy Mikołaju.

Więcej… dodano dn. 17.12.19
 
Dzień tradycji w 2 a.
     

Dzień tradycji i piękny, niepowtarzalny koncert kolęd w wykonaniu chórzystów i dzieci z koła teatralnego pod opieką Pani Ewy Janus. Zapraszamy do galerii- 2a.

Więcej… dodano dn. 17.12.19
 
Mikołajki w 1 a
     

6.12 naszą klasę odwiedził długo wyczekiwany gość. Mikołaj przyszedł do naszej sali z elfami, które pomagały w rozdawaniu paczek. Każde dziecko dostało miły upominek. Na koniec dzieci zaśpiewały wspólnie piosenkę i zrobiły zdjęcie z Mikołajem.

Więcej… dodano dn. 09.12.19
 
Święto integracji 28.11.2019
       

Dnia 28 listopada 2019 r. w naszej szkole odbyło się wspólne pieczenie i ozdabianie pierników. W zajęciach uczestniczyli wszyscy uczniowie klas integracyjnych pod opieką nauczycieli wspomagających. Warsztaty zorganizowaliśmy w ramach Miedzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych, który przypada 3 grudnia. Wszystkim dopisachy humory i apetyt! Dziękujemy klasie 2A i 3A za gościnę i dobrą zabawe.

Więcej… dodano dn. 05.12.19
 
Andrzejki w 1 a.
        

28.11 w naszej klasie odbyła się zabawa Andrzejkowa. Rodzice przygotowali pyszny poczęstunek, a my świetnie się bawiliśmy podczas wspólnego wróżenia. Dzieci m. in. miały trafić do celu, aby ich marzenie się spełniło. Losowały swój zawód, wybierały imię przyszlego męża, lub żony. Dowiadywały się co ich czeka w niedalekiej przyszłości. Rozwiazywały memory Andrzejkowe, a na koniec wykonały czarownice.

Więcej… dodano dn. 05.12.19
 
Spotkanie ze Strażą Miejską klasa 1a
       

W dniu 05.11.2019 klasa 1a  odbyła spotkanie z pracownikami sądeckiej Straży Miejskiej. Poznawalismy przepisy ruchu drogowego, przechidzilismy przez pasy dostosowując się do sygnalizatora świetlnego. Dzieci miały również czas na zadawanie pytań związanych z codziennym bezpieczenstwem na drodze. Na koniec uczniowie otrzymali odblaskowe zawieszki do plecaka.

Więcej… dodano dn. 25.11.19
 
Zajęcia plastyczne w klasie 1a
       

Zatrzymujać jesień na kartkach papieru postanowiliśmy tym razem użyć niecodziennych narzędzi artystycznych. Malowalismy park jesienią za pomocą dłoni i stóp. Uczniowie zostali podzieleni na 2 zespoły, w których się świetnie porozumiewali i współpracowali. Powstały wspaniałe i niesztampowe arcydzieła.

Więcej… dodano dn. 25.11.19
 
Wymiana pocztówkowa- 2a
     

Nasza klasa zaczęła korespondować z  rówieśnikami z różnych szkół w całej Polsce. Wysłaliśmy piękne pocztówki z naszego miasta. Czekamy na kartki od naszych kolegów i koleżanek. Potem stworzymy mapę pocztówkową. 

Więcej… dodano dn. 12.11.19
 
Wizyta w bibliotece-2a
       

W październiku byliśmy na bardzo ciekawych zajęciach w bibliotece oddz.  dla dzieci. Poznaliśmy twórczość pisarki Danuty Wawiłow. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć. 

Więcej… dodano dn. 12.11.19
 
Wycieczka przyrodnicza kl. 2a
     

Dnia 23 października wybraliśmy się na wycieczkę przyrodniczą do lasku w Falkowej. Słuchaliśmy śpiewu ptaków, obserwowaliśmy zmiany zachodzące w przyrodzie, wykonaliśmy kilka doświadczeń. Kalkowaliśmy korę drzewa i sprawdzaliśmy co żyje w krzewie. Piekliśmy kiełbaski na ognisku, które rozpalili nam rodzice. Na koniec zorganizowaliśmy zabawy z pokonywaniem naturalnych przeszkód. Wycieczka była udana. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Więcej… dodano dn. 08.11.19
 
„EKO-Młodzi Badacze na Sądecczyźnie”
     

11 października klasa 5Fi wzięła udział w projekcie „EKO-Młodzi Badacze na Sądecczyźnie” współfinansowanym ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie.

 

Więcej… dodano dn. 28.10.19
 
Turniej Boccia
        

W dniu 15.10.2019 roku na hali sportowej MOSiR odbył sie turniej Boccia dla uczniów niepełnosprawnych. Uczniowie klasy 7a: Rafał Cięciwa, Filip Lorek, Piotr Tokarski, Jakub Młynarczyk pod opieką pani mgr Urszuli Wątek zdobyli I miejsce. Uczniowie klasy 5a: Grzegorz Brończyk, Natalia Rossmanith, Kinga Matras, Gabriela Lachor pod opieką pani mgr Wioletty Brdej zdobyli IV miejsce. Gratulacje!

Więcej… dodano dn. 28.10.19
 
Rok szkolny

2018/2019

dodano dn. 17.09.19
 
VII Igrzyska pływackie 11 czerwca 2019 r.
       

Uczniowie naszej szkoły Asia Kubisz z klasy 8a, Agnieszka Gągor z klasy 4f , Tomasz Majoch z klasy 7a oraz Rafał Cięciwa z klasy 6a ,w pięknym stylu zdobywali puchary w zawodach pływackich dla naszej szkoły. Drużynowo zajęli I msc. Asia Kubisz II msc indywidualnie Agnieszka Gągor III msc indywidualnie, Rafał Cięciwa II msc indywidualnie oraz Tomasz Majoch III msc indywidualnie. Serdecznie wszystkim gratulujemy!

Więcej… dodano dn. 13.06.19
 
XV Festiwal Piosenki Integracyjnej.
     

24 maja dzieci z klas integracyjnych  1a i 2a wzięły udział w XV Festiwalu Piosenki Integracyjnej„ Jak josezaśpiwom w sądeckiej dolinie…”- raz na ludowo. Występy odbyły się w MOK w Nowym Sączu, a nasi uczniowie zdobyli specjalną nagrodę. Zapraszamy do galerii zdjęć.

Więcej… dodano dn. 31.05.19
 
„Między ziemią a niebem kwitną Pola Nadziei”
     

Uczniowie klas młodszych z naszej szkoły wykonali prace plastyczne na konkurs „Żonkilowa kartka”. Konkurs organizowany corocznie przez Sądeckie Hospicjum ma na celu rozpropagowanie idei hospicyjnej, uwrażliwienie dzieci na cierpienie i rozbudzenie chęci niesienia pomocy. Żonkile są międzynarodowym symbolem nadziei, przypominają nam o ludziach cierpiących, oczekujących naszej pomocy w trudnym okresie odchodzenia z tego świata.

Więcej… dodano dn. 18.03.19
 
Świąteczne kolędowanie klas integracyjnych z zespołem Mazowicy
      7 grudnia 2018 r. klasa 4f wraz z innymi klasami integracyjnymi z naszej szkoły wzięła udział w koncercie zespołu Mazowiacy. Podczas spektaklu muzycznego pt. "List do św. Mikołaja" wspólnie śpiewaliśmy kolędy wprowadzając się w cudowny, niepowtarzalny nastrój. 
Więcej… dodano dn. 17.12.18
 
Konkurs plastyczny z okazji 100 lecia Niepodległości.
      Dzieci z klas integracyjnych wzięły udział w konkursie plastycznym pt. ,, W rytmie pór roku- jesienna paleta barw na 1OO- lecie Niepodległej Polski"organizowanym przez Pałac Młodzieży z Nowego Sącza. Uczniowie z naszej szkoły zdobyłi wyróżnienia: Marysia Twardowska z kl.1a, Patryk Sroka z 1a, Natalia Pogwizd z kl.3a oraz Gabrysia Lacchor z kl.4a. Gratulujemy.
Więcej… dodano dn. 11.12.18
 
Pieczemy świąteczne pierniki.
     

Dnia 23.11.2018 uczniowie z  klas integracyjnych 1 A , 2 A i 3A piekli świąteczne pierniczki, wycinali z foremek różne kształty, a także wałkowali piernikowe ciasto. Dzieci mogły zaprezentować swoje kulinarne umiejętności. Upieczonymi pierniczkami podzieliły się ze swoimi kolegami, koleżankami z klasy.

Więcej… dodano dn. 10.12.18
 
NASZE ORŁY
     

W roku 2018 przypada szczególna 100  rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji uczniowie klasy integracyjnej 7a uczestniczyli  w  MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu, w  warsztatach, których motywem przewodnim były  godło oraz flaga – nasze symbole narodowe. Na zajęciach dowiedzieli  się jak Polska odzyskała niepodległość, dlaczego polskie barwy narodowe to biel i czerwień oraz z jakiego powodu na godle widnieje orzeł.

Więcej… dodano dn. 26.11.18
 
poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.