Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu - Wydarzenia szkolne
Lekcja muzyki w II a
     

24 października wzięliśmy udział w audycji muzycznej prowadzonej przez pracowników szkoły Yamaha „Instrumenty strunowe i perkusyjne”. 

Więcej… dodano dn. 03.11.17
 
Lekcja muzyki w klasie 1a.
     Lekcja muzyki w klasie 1a przeprowadzona została przez nauczycieli ze szkoły muzycznej Yamaha...........
Więcej… dodano dn. 31.10.17
 
Lekcja w klasie 1 a
     Po ślubowaniu dzieci zachowują się wzorowoi bardzo aktywnie uczestniczą w zajęciach.
Więcej… dodano dn. 31.10.17
 
Ślubowanie klasy 1a.
      Dzieci bardzo przeżywały moment ślubowania i pasowania na ucznia szkoły..........
Więcej… dodano dn. 31.10.17
 
Zajęcia wf w 0a
     

W ciągu tygodnia dbamy także o prawidłową postawę ciała uczęszczając na lekcjach wf. Na Sali korekcyjnej miały mnóstwo sprzętów, które służą usprawnianiu poszczególnych partii ciała. Gry zespołowe uczą zdrowej rywalizacji .Ćwiczymy umiejętność godzenia się z porażką i niepowodzeniami jakie spotykamy każdego dnia.

Więcej… dodano dn. 30.10.17
 
Zabawa na placu zabaw Oa
     

Jeśli pogoda dopisuje i dysponujemy czasem wolnym, chętnie spędzamy go na świeżym powietrzu. Nic tak nie sprawia frajdy jak odrobina spontaniczności, zjeżdżalnia, czy huśtawka w promieniach ciepłego jesiennego słoneczka. 

 

Więcej… dodano dn. 30.10.17
 
Złota jesień
       Korzystając z pięknej pogody, uczniowie z klasy 5a i 7a wybrali się na spacer. Obserwowaliśmy zmiany jakie zachodzą w przyrodzie jesienią. Zachwyciły nas niezwykłe barwy liści i drzew. Stworzyliśmy piękne bukiety, a kieszenie wypełniły się kasztanami i żołędziami, szczęśliwcy przynieśli także orzechy. Jednie temperatura nie była jesienna, bo słońce w pełni ogrzewało nasze twarze- taka lekcja przyrody w terenie.     
Więcej… dodano dn. 27.10.17
 
W rytmie pór roku
    

Uczniowie naszej szkoły chętnie biorą udział w wielu pozaszkolnych konkursach. Tym razem zdobyli nagrody i wyróżnienia w VII Konkursie Plastycznym Osób Niepełnosprawnych, Klas i Grup Integracyjnych „W Rytmie Pór Roku – Letnimi ścieżkami sądeckich legend”.

Więcej… dodano dn. 23.10.17
 
Kolorowa jesień w klasie II a
    

W ostatnich dniach pogoda nam dopisywała, więc wybraliśmy się na wycieczkę w poszukiwaniu kolorów jesieni. Znaleźliśmy ich mnóstwo – przede wszystkim w kolorowych liściach, promieniach słońca, koralach jarzębiny, błyszczących kasztanach i żołędziach.

Więcej… dodano dn. 20.10.17
 
11 turniej Boccia
      W ostatni wtorek 10 października odbyl sie 11 turniej Boccia. Naszą szkołę reprezentowali: Asia Kubisz oraz Angelika Gutowska z klasy 7a, Tomasz Majoch z klasy 6a, Rafał Cięciwa, Piotr Tokarski, Jakub Młynarczyk, Jakub Kozioł, Filip Lorek z klasy 5a. 
Więcej… dodano dn. 12.10.17
 
3a – przypomnienie zasad poruszania się pieszych.
     

Tak jak każdego roku na początku września odbyliśmy lekcję w terenie. Najpierw przypomnieliśmy sobie znaki drogowe na „Miasteczku rowerowym”. Następnie zasady przechodzenia przez jezdnię z sygnalizacją świetlną oraz bez.  

Więcej… dodano dn. 10.10.17
 
Pieczemy chleb w klasie 3a
     

Najpierw zapoznaliśmy się z produktami, które są potrzebne do upieczenia chleba. Były to m.in. mąka, sezam, otręby, siemię lniane, drożdże. Zrobiliśmy rozczyn, wsypaliśmy wszystkie składniki do takiej specjalnej miski do pieczenia ciasta drożdżowego. Wszystko wymieszaliśmy i zamknęliśmy w misce. 

Więcej… dodano dn. 10.10.17
 
3a: lekcja w terenie-wyprawa do lasu.
     

4 października  wybraliśmy się na lekcję przyrodniczą. Chcieliśmy zobaczyć z bliska las, rośliny, grzyby. Nasza koleżanka Julka wraz z mamą zaprosiły nas do swojego lasu, który mają obok domu. Obejrzeliśmy drzewa, rośliny i nazbieraliśmy liści jesiennych, z których zrobiliśmy prace plastyczne. Było też pieczenie kiełbasy, wspólne zabawy, huśtawki, zjeżdżalnia.

Więcej… dodano dn. 10.10.17
 
Dzień Głośnego Czytania w klasie 3a
     

Dzień Głośnego Czytania w klasie 3a. Gościnnie wystąpiła dla nas Pani Lilianna Pisiewicz, która przeczytała fragment bardzo ciekawej książki.

Bardzo jej za to dziękujemy.

Więcej… dodano dn. 10.10.17
 
ROK SZKOLNY

2016/2017

dodano dn. 01.09.17
 
Konkurs "Nowy Sącz - moje miasto, moja miłość"
    

 

Joanna Kubisz pod opieką Pani Wioletty Brdej przygotowała pracę, która  została wyróżniona w miedzyszkolnym konkursie "Nowy Sącz - moje miasto, moja miłość", organizowanym przez ZSPG nr 2 w Nowym Sączu pod patronatem Prezydenta Miasta Nowego Sącza.


 

 

Więcej… dodano dn. 27.06.17
 
Samolot przyszłości
    

Uczniowie naszej szkoły: Kinga Surma, Emma Marciniak, Michał Rolka, Igor Gramsz i Piotr Tokarski pod opieką p. mgr Wioletty Brdej brali udział w konkursie ,,Samolot przyszłości”, organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 14 w Nowym Sączu. W II etapie konkursu uczniowie wykonali makiety samolotów wg własnych projektów.

Więcej… dodano dn. 22.06.17
 
Dzień mamy w klasie 1a
      Z okazji majowego święta zaprosiliśmy nasze Mamy na spotkanie. Własnoręcznie przygotowaliśmy upominki: kolorowe laurki, piękne portrety i dekoracyjny obrazek. W programie artystycznym nie zabrakło wierszy, piosenek i tańca.Miło spędziliśmy razem czas!
Więcej… dodano dn. 19.06.17
 
Interdyscyplinarny Program Edukacji Medialnej „KinoSzkoła”
      

Uczniowie klasy I a wzięli udział w projekcie realizowanym przez Kino SOKÓŁ w Nowym Sączu pod nazwą Interdyscyplinarny Program Edukacji Medialnej „KinoSzkoła” . Jest to forma edukacji, wykorzystującej film i nowe media jako narzędzia wychowawcze i profilaktyczne.

 

Więcej… dodano dn. 13.06.17
 
Twórcze zajęcia z Artystką w grupie 0 „A”
    

W grupie 0 „A” po raz kolejny odbyły się zajęcia z udziałem zaprzyjaźnionej Artystki Pani Beaty Marszałek. Dzieci z wielkim zaangażowaniem wyrażały własną twórczość w pracach plastyczno – technicznych.

Więcej… dodano dn. 08.06.17
 
poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.