Laboratoria przyszłości

W tym roku szkolnym ruszył projekt pod nazwą "Laboratoria przyszłości", z którego zostało zakupionych wiele nowoczesnych pomocy dydaktycznych jak np. drukarka 3D, okulary 3D i zestawy do robotyki. 

Głównym celem Projektu jest zachęcenie młodzieży szkół podstawowych do rozwijania, pogłębiania i ukierunkowania zainteresowań naukowo – technicznych oraz wsparcie ich indywidualnego rozwoju. Zwrócenie uwagi nauczycieli w szkołach podstawowych na wagę rozwijania uzdolnień technicznych. Rozbudzenie zainteresowań naukowo - technicznych wśród uczniów i ich najbliższego otoczenia.

Więcej… dodano dn. 13.08.23
 
Lekcja informatyki w klasie 3c

Uczniowe klasy 3c brali udział w zajęciach w ramach projektu Laboratoria Przyszłości na lekcjach informatyki.

Więcej… dodano dn. 04.12.22
 
Lekcje informatyki w klasach 4b i 5b

Uczniowe klasy 4b i 5b brali udział w zajęciach w ramach projektu Laboratoria Przyszłości na lekcjach informatyki.

Więcej… dodano dn. 29.11.22
 
7a na lekcji historii

Uczniowie klasy 7a brali udział w zajęciach w ramach projektu Laboratoria Przyszłości na lekcjach historii. Podczas zajęć uczniowie korzystali z długopisów 3D.

Więcej… dodano dn. 16.11.22
 
Lekcje fizyki w klasach 8

Nasza szkoła już pełną parą pracuje w "Laboratorium przyszłości". Sala wygląda cudownie a jej wyposażenie pozwala na udział w bardzo interesujących lekcjach.  Dzisiaj możemy pochwalić się pracą na lekcjach fizyki. Uczniowie sześciu klas ósmych  budowali obwody elektryczne. Wszyscy z ogromnym zainteresowaniem wykonywali swoje prace i już nie mogą się doczekać kolejnych lekcji w naszym szkolnym "Laboratorium przyszłości"  z wykorzystaniem  innych, równie fajnych przyrządów.

Więcej… dodano dn. 30.10.22
 
Lekcje informatyki w klasach 2b 2c 3b

Uczniowe klasy 2b 2c 3b brali udział w zajęciach w ramach projektu Laboratoria Przyszłości na lekcjach informatyki.

Więcej… dodano dn. 25.10.22
 
Projekt 3D

Czekamy na ciekawe projekty 3D. Najlepsze zostaną wydrukowane na naszej nowej drukarce 3D. Prace zbierają nauczyciele informatyki.

Więcej… dodano dn. 21.10.22
 


Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.