Trójbój LA klas IV
czwartek, 26 czerwca 2014 09:22

W poniedziałek 16.06.2014  reprezentacja dziewcząt i chłopców klas 4 SP20 wzięła udział w zawodach Trójboju LA (bieg na 60m, skok w dal, rzut piłeczką palantową). Każda reprezentacja liczyła 6 osób, które zdobywały punkty w poszczególnych konkurencjach.

W biegu na 60m 2 miejsce zajęła Julia Skowron z czasem 9,55, a 4 Zuzanna Pawlik z czasem 9,91. W skoku w dal 3 miejsce zajęła Zuzanna Pawlik z odległością 3,48m, a Julia Skowron 4 miejsce z odległością 3,40m.

Chłopcy-Michał Stanek 4 miejsce w biegu na 60m z czasem 9,51, i ponownie 4 miejsce w skoku w dal z odległością 3,71. W konkurencji rzutu piłeczką palantową bezkonkurencyjny był Bartosz Szwarga z wynikiem 37m.

Wszystkie dzieci biorące udział w w/w zawodach osiągnęły rekordy życiowe w poszczególnych konkurencjach.

Reprezentacja dziewcząt:

Zuzanna Pawlik, Julia Skowron, Weronika Gucwa, Natalia Roszczyk, Dominika Kulpa i Karolina Prokop.

Reprezentacja chłopców:

Michał Stanek, Bartosz Szwarga, Łukasz Jaskułka, Arkadiusz Lorek, Mikołaj Sokołowski, Seweryn Sałek, Maciej Durałek.

Opiekunem był mgr Janusz Pawlik.


 
Galeria

 

 

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.