I MIEJSKI DZIEŃ INTEGRACJI NOWY SĄCZ 2013
sobota, 04 stycznia 2014 07:45
     

02 grudnia 2013 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Sączu odbył się  I  Miejski  Dzień  Integracji   Uczniów Niepełnosprawnych i Pełnosprawnych. 

W MOK-u spotkały się dzieci i młodzież z klas integracyjnych z terenu miasta. Towarzyszyły im także delegacje z innych szkół. Na scenie prezentowały się zespoły artystyczne, wokaliści i recytatorzy. Z naszej szkoły wystąpili uczniowie kół tanecznych z klas 1-3 i 4-6. Młodsi tancerze zaprezentowali układ do tańca belgijskiego, a starsi wykonali utwór taneczny „Waka, waka”. Zespoły naszej szkoły prezentowały się atrakcyjnie w kolorowych strojach  i rytmicznym tańcu, dzięki czemu zostały nagrodzone gromkimi brawami.  Na zakończenie spotkania reprezentanci wszystkich szkół ułożyli duże puzzle z logotypem Miejskiego Dnia Integracji.

 
Galeria

 

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.