Międzynarodowy Dzień Czytania Tolkiena
piątek, 31 marca 2023 10:24
    

Z okazji Międzynarodowego Dnia Czytania Tolkiena, który przypadał 25 marca, biblioteka szkolna przygotowała konkurs związany ze znajomością lektury dla klasy sżóstej „Hobbit, czyli tam i z powrotem”.

 

Uczniowie mogli wylosować jedno spośród 70 pytań i sprawdzić swoją wiedzę dotyczącą przygód Bilba Bagginsa i krasnoludów. Jeśli udzielili prawidłowej odpowiedzi, otrzymywali słodką nagrodę. Przez cały tydzień czytelnicy naszej biblioteki mogli też podziwiać wystawę, na której znalazły magiczne przedmioty z lektury przygotowane przez uczniów klasy 6a, m. in. elfickie miecze, laska Gandalfa czy Arcyklejnot.

 
Galeria

 

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.