Laboratoria Przyszłosci
niedziela, 30 października 2022 11:40

Zapraszamy do odwiedzania na naszej stronie nowej zakładki "Z życia Szkoły" pt. „Projekt Laboratoria przyszłości”, gdzie prezentujemy zajęcia realizowane w ramach tego projektu.

Laboratoria Przyszłości to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Celem inicjatywy jest wsparcie wszystkich szkół podstawowych w budowaniu wśród uczniów kompetencji przyszłości z tzw. kierunków STEAM (nauka, technologia, inżynieria, sztuka oraz matematyka). Laboratoria Przyszłości to nowoczesny sprzęt, który uatrakcyjnia zajęcia szkolne i pozwoli uczniom rozwijać swoje zainteresowania nie tylko w ramach  obowiązkowych zajęć edukacyjnych, lecz także w ramach zajęć pozalekcyjnych, kół zainteresowań i innych form rozwijania umiejętności. Zobaczmy jak dzieci łączą naukę z zabawą.

Zapraszamy

 

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.