Spotkanie z pisarką Jadwigą Marzec
poniedziałek, 17 października 2022 12:30

12 października gościliśmy w naszych murach sądecką pisarkę, panią Jadwigę Marzec, autorkę książek dla dzieci, "Niezwykły tydzień Frani, Nowe przygody Frani, "Poszukiwacze przygód - Traper i Lukier odkrywają Sądeckie”, "Puzzelkowe serce" i "Myszka Matylda w Nowym Sączu". W spotkaniach uczestniczyły klasy trzecie i czwarte.


Autorka opowiadała bardzo ciekawie  o ty, jak zaczęła pisać, o swoich książkach, czytała też ich najciekawsze fragmenty. Ostatnia książka, "Myszka Matylda w Nowym Sączu", została także przetłumaczona na język ukraiński. Jej fragment przeczytała jedna z naszych uczennic, pochodząca z Ukrainy.

Spotkanie było bardzo udane.

 
 
Galeria

 

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.