Uczciliśmy Narodowe Święto Niepodległości.
czwartek, 11 listopada 2021 20:22

10 listopada 2021r. obchodziliśmy w naszej szkole Narodowe Święto Niepodległości. 11 listopada – Święto bardzo ważne dla każdego Polaka. Uczniowie klasy 8b w strojach galowych, z biało-czerwonymi kokardami, uczestniczyli w tym dniu w uroczystej akademii, która przybliżyła najważniejsze wydarzenia z historii Polski, związane z niełatwą drogą narodu polskiego do odzyskania niepodległości. Wzięli również udział w patriotycznym happeningu polegającym na ułożeniu biało-czerwonej flagi. W sali lekcyjnej, przygotowali wraz z wychowawcą gazetkę ścienną na temat Niepodległości oraz o godz. 11:11 odśpiewali Mazurek Dąbrowskiego i oddali hołd wszystkim poległym w walce o wolność i niepodległość naszej Ojczyzny.