Wycieczka do Szczawnicy.
środa, 03 listopada 2021 09:42

W październiku uczniowie z klas 4b i 4c wyruszyli wraz z wychowawcami na pierwszą w tym roku wycieczkę. Pomimo niepewnej pogody wszyscy stawili się na zbiórkę i pełni nadziei ruszyli w kierunku Szczawnicy. Humory dopisywały, tym bardziej że w czasie jazdy zza chmur wyszło słońce. Po dotarciu do Jaworek i po instrukcjach przewodnika dotyczących bezpieczeństwa cała grupa przeszła Wąwozem Homole na polanę Bukowinki. Tam zaczęła się zabawa – uczniowie mieli do dyspozycji boisko trawiaste, huśtawki i różne gry.

W małym sklepiku mogli też zakupić rozmaite pamiątki. Następnie nadszedł czas na zjedzenie pieczonych kiełbasek i odpoczynek. Podczas posiłku na niebie pojawiły się chmury i przez chwilę padał deszcz. Na szczęście pogoda w górach szybko się zmienia, więc gdy przestało siąpić, uczestnicy wycieczki mogli spokojnie ruszyć w drogę powrotną.

Wszyscy bardzo dobrze się bawili, byli zachwyceni przyrodą i zrobili wiele zdjęć. Najważniejsze jednak jest to, że po długim zdalnym nauczaniu mogli znów razem spędzić wolny czas.