Zawody sportowe "Festiwal Biegowy oraz Grand Prix Sądeczanina.
wtorek, 14 września 2021 07:22

Dnia 11.09.2021 roku w Nowosądeckim Parku Strzeleckim odbyły się zawody sportowe "Festiwal Biegowy" oraz Grand Prix Sądeczanina". Reprezentacja naszej szkoły składała się z dwóch dziewczynek oraz dwóch chłopców z klasy 7 c. W pierwszej konkurencji nasza reprezentacja brała udział w biegu na 600 metrów na terenie parku strzeleckiego.


Nasi reprezentanci brali udział także w takich konkurencjach jak rzuty do celu, skakanie na skakance, skok w dal z miejsca, odbijanie piłką do siatki w parach, żonglowanie piłką nożną. Nasza reprezentacja spisała się świetnie zdobywając w swojej kategorii wiekowej największą liczbę punktów. Dziękujemy serdecznie rodzicom za umożliwienie dzieciom startu w zawodach oraz dzieciom za godne reprezentowanie naszej szkoły.

 

Skład reprezentacji naszej szkoły z klasy 7 C:

1) Natalia Irzyk

2) Zofia Siemion

3) Kacper Mordarski

4) Filip Frączek

 

Opiekun reprezentacji: mgr Łukasz Bołoz


 
Galeria

 

 

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.