Ostatnie pożegnanie mgr Krystyny Hajdyło
czwartek, 10 grudnia 2020 17:43

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi. ”

Z żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pani Krystyny Hajdyło, emerytowanej nauczycielki Szkoły Podstawowej nr 20. Pani Hajdyło swoje życie związała z zawodem nauczycielki nauczania początkowego, a współtworząc pierwsze grono pedagogiczne naszej szkoły, z pasją wprowadzała najmłodszych uczniów w świat literatury, matematyki i przyrody. Z zaangażowaniem i energią pełniła rolę wychowawcy. Oddana pracy nauczycielskiej, założyła i przez wiele lat przewodniczyła Szkolnemu Kołu NSZZ „Solidarność”. Była człowiekiem niezwykłej wrażliwości, zawsze chętna do niesienia pomocy kolegom i koleżankom nauczycielom.

Pani Krystyna Hajdyło pozostanie we wdzięcznej pamięci Dyrekcji, Grona Pedagogicznego oraz wielu pokoleń wychowanków naszej szkoły.

Chcących pożegnać Panią Krystynę Hajdyło informujemy, że msza św. żałobna odbędzie się 12 grudnia o godzinie 12:00 w kościele Trójcy Świętej w Dąbrówce. Po mszy nastąpią uroczystości pogrzebowe. Różaniec zaś zostanie odmówiony w dniu pogrzebu w kościele o godz. 11:30.