Informacja dla rodziców/opiekunów, nauczycieli
piątek, 06 listopada 2020 08:37

Organizacja pracy szkoły od 9-29 listopada-  br. przedstawia się następująco:

1. Nauka i opieka dla dzieci w przedszkolach, oddziałach przedszkolnych w szkole  pozostaje bez zmian- nauczanie stacjonarne.

2. W klasach I-VIII- zajęcia dydaktyczno-wychowawcze prowadzone będą zgodnie z planem lekcji – w formie nauczania zdalnego (nauka na odległość).

3. Od poniedziałku, 9 listopada br. szkoła zapewnienia funkcjonowanie świetlicy szkolnej w stałych godzina od 7.00-16.00 dla dzieci osób zatrudnionych w podmiotach wykonujących działalność leczniczą oraz innych osób realizujących zadania publiczne w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, uczęszczających do klas I–III szkoły podstawowej.Proszę o zgłoszenie dziecka na pocztę szkoły, podając imię i nazwisko dziecka, klasę, godziny pobytu w świetlicy oraz dołączyć oświadczenie, że jesteście Państwo osobami zatrudnionymi w podmiotach wykonujących działalność leczniczą lub realizującymi zadania publiczne w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Zgłoszenia przyjmujemy 06.11.2020 r.

1. Dla uczniów, którzy ze względu na niepełnosprawność lub np. warunki domowe nie będą mogli uczyć się zdalnie w domu, dyrektor szkoły zorganizuje nauczanie stacjonarne lub zdalne w szkole (z wykorzystaniem komputerów i niezbędnego sprzętu znajdującego się w szkole).

2. Ustalone zostaną konsultacje dla uczniów klas 8 z języka polskiego, matematyki, języka angielskiego.

Więcej informacji (Zarządzenie i Regulamin zdalnego nauczania) po ukazaniu się Rozporządzenia.

Małgorzata Olszyńska