MŁODZI ARTYŚCI NASZEJ SZKOŁY - PREZENTACJA KONKURSOWA
MŁODZI ARTYŚCI NASZEJ SZKOŁY - PREZENTACJA KONKURSOWA
piątek, 19 czerwca 2020 00:00

 

    Aby pokazać, jak wielką wyobrażnię i możliwości warsztatowe posiadają uczniowie naszej szkoły, przygotowałam prezentację, w formie szkolnego konkursu, na najlepszą interpretację dzieła sztuki. Chciałam, aby młodzi artyści, którzy udowodnili swoją pracą i talentem, że stać ich na więcej od innych, mieli także świetną zabawę.

    Uczniowie odtwarzali i fotografowali sceny ze słynnych obrazów, przy użyciu materiałów, jakie mieli w domach. Zabawa ta wymagała od uczestników poczucia humoru oraz dystansu do własnego wizerunku. Oglądając przedstawione prace, każdy może ocenić, który projekt był najbardziej podobny do oryginału.

 

więcej:


https://sp20ns.alte.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=3004:modzi-artyci-naszej-szkoy-prezentacja-konkursowa&catid=15:z-zycia-szkoy-konkursy&Itemid=45

 

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.