Dziennik elektroniczny - instrukcja zakładania konta


Instrukcja zakładania konta:

  1. Klikamy na adres dziennika: https://uonetplus.vulcan.net.pl/nowysacz/ .
  2. Klikamy "Zaloguj się".
  3. Klikamy: "Załóż konto" i postępujemy według instrukcji na ekranie, czyli:
  4. Podajemy swój adres e-mail, który został wpisany w system dziennika (podany do wychowawcy), potwierdzamy autentyczność operacji "nie jestem robotem" i naciskamy przycisk "Wyślij wiadomość"
  5. Na podany adres e-mail system wyśle wiadomość zawierającą link aktywacyjny do ustawienia hasła, postępujemy według poleceń na ekranie: klikamy w link i wpisujemy trudne hasło (jedna duża litera, cyfry i znaki specjalne).
  6. Logujemy się podając jako login adres e-mail oraz zatwierdzone wcześniej hasło.

Film instruktażowy można obejrzeć na Youtubie:   https://www.youtube.com/watch?v=1l8XhJapnKg

Podobnie odzyskujemy hasło i dostęp do konta.
 
    Uprzejmie prosimy wszystkich Uczniów i ich Rodziców, aby podali do wychowawcy wszelkie zmiany adresów mailowych służących do logowania się oraz do założenia konta w dzienniku elektronicznym tym, którzy go jeszcze nie mają. Zapraszamy do czynnego elektronicznego śledzenia przez internet postępów w nauce.
        W dzienniku będą podawane informacje o sprawdzianach, uwagi z lekcji i wybrane ważniejsze zadania domowe. Rodzic może usprawiedliwiać nieobecności dzieci w dzienniku. Wychowawca ma prawo zweryfikować jego zasadność i zdecydować o przyjęciu danego usprawiedliwienia. Prosimy nie udostępniać swoich danych dzieciom, gdyż podawanie się za swoich rodziców może skutkować obniżeniem zachowania.
 

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.