Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu - Pomoc psychologiczna

Pomoc psychologiczna

 

Ważne telefony:

 

Młodzieżowy telefon zaufania 988
Bezpłatny Ogólnopolski Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży 116 ,111

Telefon Zaufania
Jeśli masz problem, z którym sobie nie radzisz i nie wiesz, do kogo zwrócić się o pomoc, zadzwoń pod numer Dziecięcego Telefonu Zaufania Rzecznika Praw Dziecka:

800 12 12 12 Na ten numer dodzwonisz się bezpłatnie z każdego telefonu stacjonarnego oraz za pośrednictwem naszej strony.Od poniedziałku do piątku od godziny 8.15 do 20.00 dyżurują specjaliści, czekający właśnie na Twój telefon, jeśli:- przeżywasz smutek, lęk, osamotnienie;- nie radzisz sobie z konfliktem w Twojej rodzinie;- masz problemy w relacjach z rówieśnikami;- masz trudności w nauce;- ktoś stosuje wobec Ciebie przemoc.Jeśli zadzwonisz na ten numer w godzinach nocnych, możesz przedstawić swój problem i pozostawić numer telefonu, a następnego dnia na pewno oddzwonimy.Pod numer Dziecięcego Telefonu Zaufania mogą również dzwonić osoby dorosłe, by zgłosić problemy dzieci.

Pomarańczowa linia
Ogólnopolska linia telefoniczna w zakresie informacji i konsultacji dla rodziców pijących alkohol i zażywających inne środki psychoaktywne.

0 801 140 068
Niebieska linia
dla Ofiar Przemocy w Rodzinie
0 800 12 00 02
Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna
w Nowym Sączu
ul. Broniewskiego 5, Nowy Sącz
tel.: (18) 443-86-22,  (18) 547-37-66, 0604 19-66-28 E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  
poradnia-nowysacz.pl

 

Pomoc biednym:

 

Nowosądeckie Towarzystwo Pomocy im. Św. Brata Alberta - schronisko
ul. Szwedzka 18
tel. 018 443-89-80
 

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.