Rodzaj zajęć (forma wsparcia w ramach projektu z wyszczególnieniem zajęć grupowychi/lub indywidualnych)
|
Prowadzący
|
Termin realizacji
|
Miejsce realizacji
(nr sali)
|
godziny (od-do)
|
częstotliwość
|
Realizacja zajęć dydaktyczno – wyrównawczych z matematyki
|
Monika Konkol
|
|
1 godz. w tygodniu
|
sala 30
|
Realizacja zajęć dydaktyczno – wyrównawczych z matematyki |
Monika Konkol
|
|
1 godz. w tygodniu
|
sala 30
|
Realizacja zajęć dydaktyczno – wyrównawczych z matematyki |
mgr Urszula Bulanda
|
|
1 godz. w tygodniu
|
sala 30
|
Zajęć pozalekcyjnych ukierunkowanych na rozwój kompetencji matematycznych
|
mgr Barbara Lichowska
|
|
1 godz. w tygodniu
|
sala 32
|
Zajęć pozalekcyjnych ukierunkowanych na rozwój kompetencji matematycznych |
mgr Paweł Spicha
|
|
1 godz. w tygodniu
|
sala 32
|
Zajęć pozalekcyjnych ukierunkowanych na rozwój kompetencji matematycznych |
mgr Urszula Bulanda
|
|
1 godz. w tygodniu
|
sala 9
|
Realizacja zajęć pozalekcyjnych ukierunkowanych na rozwój kompetencji przyrodniczych
|
mgr Renata Stawiarska
|
|
1 godz. w tygodniu
|
sala 9
|
Realizacja zajęć pozalekcyjnych ukierunkowanych na rozwój kompetencji przyrodniczych |
mgr Renata Stawiarska
|
|
1 godz. w tygodniu
|
sala 9
|
Realizacja zajęć pozalekcyjnych ukierunkowanych na rozwój kompetencji przyrodniczych |
mgr Marzena Hajduk
|
|
1 godz. w tygodniu
|
sala 9
|
Realizacja zajęć dydaktyczno-wyrównawczych ukierunkowanych na rozwój kompetencji informatycznych
|
mgr Marzena Matusik
|
|
1 godz. w tygodniu
|
sala 11
|
Realizacja zajęć pozalekcyjnych ukierunkowanych na rozwój kompetencji informatycznych Zajęcia z programowania
|
mgr Małgorzata Ślema
|
|
1 godz. w tygodniu
|
sala. 11
|
Realizacja zajęć pozalekcyjnych ukierunkowanych na rozwój kompetencji informatycznych Zajęcia z programowania
|
mgr Małgorzata Ślema
|
|
1 godz. w tygodniu
|
sala 11
|
Realizacja zajęć pozalekcyjnych ukierunkowanych na rozwój kompetencji informatycznych Zajęcia z programowania
|
mgr Marzena Matusik
|
|
1 godz. w tygodniu
|
sala 11
|
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki i przyrody dla uczniów z deficytami i uczniów niepełnosprawnych w klasach integracyjnych
(poziom klas 1-6)
|
mgr Małgorzata Biel
|
|
1 godz. w tygodniu
|
Sala 18
|
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki i przyrody dla uczniów z deficytami i uczniów niepełnosprawnych w klasach integracyjnych
(poziom klas 1-6)
|
mgr Edyta Kołodziej
|
|
1 godz. w tygodniu
|
Sala 17
|
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki i przyrody dla uczniów z deficytami i uczniów niepełnosprawnych w klasach integracyjnych
(poziom klas 1-6)
|
mgr Anna Lorek
|
|
1 godz. w tygodniu
|
Sala 17a
|
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki i przyrody dla uczniów z deficytami i uczniów niepełnosprawnych w klasach integracyjnych
(poziom klas 1-6)
|
mgr Anna Lorek
|
|
1 godz. w tygodniu-
|
Sala 17a
|
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki i przyrody dla uczniów z deficytami i uczniów niepełnosprawnych w klasach integracyjnych
(poziom klas 1-6)
|
mgr Wioletta Brdej
|
|
1 godz. w tygodniu
|
Sala 17
|
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki i przyrody dla uczniów z deficytami i uczniów niepełnosprawnych w klasach integracyjnych
(poziom klas 1-6)
|
mgr Sylwia Ruchała
|
|
1 godz. w tygodniu
|
Sala 1
|
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki i przyrody dla uczniów z deficytami i uczniów niepełnosprawnych w klasach integracyjnych
(poziom klas 1-6)
|
mgr Anna Kowacz
|
|
1 godz. w tygodniu
|
Sala 3
|